Wsparcie

Chcesz, by wydarzenia kulturalne w Polsce odbywały się na wysokim poziomie? Brakuje Ci dobrych koncertów, spektakli, konferencji czy warsztatów w Twojej okolicy? Szukasz propozycji rozwoju oraz twórczego spędzania czasu dla Ciebie i Twojej rodziny? Poznaj nas i naszą działalność!

W Muza Dei postawiliśmy sobie za cel promocję polskiej kultury oraz działanie na rzecz budowania silnych więzi rodzinnych. Dlatego też prowadzimy w tym temacie rożnego rodzaju konferencje oraz warsztaty profilaktyczne. W oparciu o trzy wyznaczniki – Prawda, Dobro, Piękno – chcemy również budować Nową Kulturę, której fundamentem są wartości chrześcijańskie oraz bogata kultura Narodu Polskiego. W związku z tym zajmujemy się organizacją widowisk muzycznych, teatralnych, festiwali oraz szkoleń i warsztatów dotyczących muzyki, aktorstwa, realizacji spotów reklamowych i wielu innych artystycznych działań, które mają na celu rozwój odbiorców i uczestników naszych projektów.

Aby realizować nasze cele potrzebujemy wsparcia finansowego. Jeżeli nasze inicjatywy i wartości są Ci bliskie, możesz nas wesprzeć wpłacając dowolną kwotę na nasze konto. Takie wsparcie to dla nas ogromny kredyt zaufania. Obiecujemy, że Cię nie zawiedziemy!

Stowarzyszenie Muza Dei
ul. Kazimierza Pułaskiego 11
41-253 Czeladź
NIP: 6322008996
Bank Millennium
25 1160 2202 0000 0002 1974 7937
w tytule: “Wpłata na cele statutowe”