Szkolenia

SpotyDei – warsztaty z produkcji spotów reklamowych to szkolenia dla osób, które pragną nauczyć się podstaw pracy operatora kamery i montażysty oraz dla osób, które mają potrzebę realizowania krótkich spotów, promujących działalność ich organizacji. Jeśli działasz społecznie, pracujesz w organizacjach, które reklamują się w mediach, uczestniczysz w ciekawych wydarzeniach i chciałbyś podzielić się nimi ze światem, jeśli masz pragnienie uwiecznienia cudownych chwil ze swojego życia rodzinnego – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Pracujemy na programie Da Vinci Resolve wersja 17

Warsztaty prowadzi Grzegorz Juziak – filmowiec, operator kamey, montażysta. Od wielu lat zajmuje się zawodowo realizacją różnych form filmowych: dokument, reportaż, produkcje muzyczne oraz reklamowe. Trener z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów i szkoleń dla młodzieży i osób dorosłych. Pracuje także jako realizator dźwięku w Radio Jasna Góra. Prywatnie mąż i ojciec.

Szkolenia odbywają się w Sosnowcu, w biurowcu przy ulicy Zuzanny 24. Istnieje także możliwość dojazdu do siedziby Państwa firmy – szczegóły ustalamy indywidualnie.

Proponowany termin najbliższego szkolenia to 16 października 2021.


Chcesz się przebić w Internecie ze swoimi inicjatywami? Brakuje Ci inspiracji, jak robić to lepiej i skuteczniej? Zależy Ci na lepszych występach publicznych przed kamerą? Warsztaty promoDei są właśnie dla Ciebie!

Warsztaty PR Nowej Kultury  to spotkania, na których dowiesz się jak promować wydarzenia w Internecie, jak budować wizerunek organizacji oraz jak występować przed kamerą. To zajęcia, w których poznaną wiedzę od razu stosujemy w praktyce. Uczestnicy mają możliwość dobrowolnego udziału w profesjonalnym wywiadzie reporterskim i pod okiem fachowca mogą rozwinąć swoje mocne strony – a także umocnić te słabsze – w wystąpieniach publicznych.

Zajęcia prowadzi Andrzej Sobczyk – producent filmowy, przedsiębiorca i szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem. Współtwórca Akademii właściwy Tor. oraz Milena Sławińska – dziennikarka telewizji Polsat, z wieloletnim doświadczeniem, szczególnie kojarzona z programem Polsatu z cyklem „Interwencje”. 

Te 8 godzin to dawka praktycznej wiedzy i umiejętności, po której będzie Ci znacznie łatwiej promować swoje wydarzenia w Internecie, a stres powodowany pracą z kamerą odejdzie w zapomnienie…

Zapraszamy! 

Proponowany termin najbliższego spotkania to 9 października 2021 w Sosnowcu, przy ul. Zuzanny 24.


„Czym jest muzyka? Może po prostu niebem zamiast gwiazd? 

(Ludwik Jerzy Kern)

Przed nami kolejna odsłona warsztatów muzycznych, organizowanych przez stowarzyszenie Muza Dei.  Warsztaty muzyczne artDei to odpowiedź na zapotrzebowanie początkujących muzyków, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności. Praca pod okiem profesjonalnych artystów to także doskonała okazja dla tych, którzy z muzyką związani są już nieco dłużej, ale czują potrzebę ciągłego szlifowania i doskonalenia swojego talentu. Warsztaty muzyczne artDei to swego rodzaju kontynuacja warsztatów muzycznych z zespołem New Life’m, który był niemal coroczną tradycją dla fanów zespołu oraz wszystkich tych, którzy w swojej posłudze muzycznej i realizacji pasji, chcieli uczyć się od najlepszych. W tym roku wśród prowadzących będą m.in. Joachim Mencel, Marcin Pospieszalski oraz Robert Cudzich, a więc wracamy do źródeł, bo to właśnie ci wspaniali muzycy niemal przez ćwierć wieku tworzyli grupę New Life’m, będącą inspiracją dla wielu twórców sceny chrześcijańskiej i nie tylko. Zapraszamy do klas: wokal, gitara, instrumenty klawiszowe oraz gitara basowa.

Najbliższy termin warsztatów to 26-28 listopada 2021 w Otwocku.