Strefa Chwały 365

Strefa Chwały 365 to program całorocznego życia Strefą i tym, co jest jej sednem – życie uwielbieniem oraz głoszenie wszystkim, wszędzie i wszystkie sposoby. Pragniemy, by wszyscy chętni mogli w dogodnym dla siebie czasie słuchać pieśni chwały, dobrych konferencji oraz korzystać z bogactwa talentów ludzi, którzy gromadzą się w naszej społeczności.

Chcemy bezpłatnie udostępnić jak najszerszej liczbie osób materiały z poprzednich edycji Strefy Chwały, które były dostępne do tej pory tylko dla uczestników rekolekcji. Widzimy, że ich wartość ma ogromną moc i realnie zmienia życie uczestników! Strefa Chwały słynie przecież z obecności najlepszych mówców w Polsce. Wśród dotychczasowych gości Strefy byli m.in.: kard. Konrad Krajewski, abp Grzegorz Ryś, o. Tomasz Nowak OP, Marek Jurek, Tomasz Samołyk oraz czy Marcin Zieliński.

Naszym celem jest także zorganizowanie dodatkowej Strefy Chwały ONLINE, którą planujemy na luty 2021. Wydarzenie będzie integralną częścią Strefy Chwały 365, którą żyjemy cały rok. Konferencje, modlitwa, uwielbienie, przestrzeń do rozmów – wszystko, czym żyjemy, przenosimy do sieci, by głosić wszystkim, wszędzie i na wszystkie sposoby. 

Tym, co wyróżnia Strefę Chwały są także pieśni uwielbienia, tworzone przez czołowych polskich muzyków chrześcijańskich. Utwory powstałe na Strefie śpiewane są każdego dnia, w dziesiątkach miejsc w całej Polsce. Dlatego też Strefa Chwały 365 to doskonałe miejsce, by w każdej chwili sięgnąć po treści i muzykę, która pomoże wielbić Boga w naszych wspólnotach i rodzinach.

Wszystkie te pragnienia są możliwe do zrealizowania dzięki Twojemu wsparciu. Wierzymy, że „Dobro wielką ma Moc i razem możemy zdziałać znacznie więcej!WESPRZYJ STREFĘ CHWAŁY 365

www.strefachwaly365.pl