Muza Dei – Kreatywne Centrum Kultury

W ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 realizujemy projekt Kreatywne Centrum Kultury, który polega na profesjonalizacji stowarzyszenia Muza Dei. W skład projektu wchodzi szereg działań, które mają na celu rozwój stowarzyszenia dążący m.in. do całkowitej niezależności finansowej. Poprzez profesjonalizację poszczególnych obszarów naszych działań, będziemy organizacją pozarządową, która oferuje wartościowe szkolenia i warsztaty, prowadzone przez ekspertów w poszczególnych dziedzinach. Są to m.in. warsztaty muzyczne, szkolenia z produkcji spotów reklamowych, szkolenia PR Nowej Kultury, a także większe wydarzenia, jak chociażby organizacja konferencji dla liderów Ignis Dei. Ponadto prowadzić będziemy specjalną, stworzoną przez nas platformę do rejestracji uczestników na różnorakie wydarzenia, takie jak: konferencje, szkolenia, kongresy, koncerty, rekolekcje czy festiwale – najważniejsze eventy w jednym miejscu.

Projekt Kreatywne Centrum Kultury obejmuje także profesjonalizację w temacie promocji stowarzyszenia. Celem kampanii promocyjnych jest wzmocnienie i budowanie pozytywnego wizerunku organizacji. Z rzeczy bardzo praktycznych i niezbędnych do harmonijnego działania stowarzyszenia, program umożliwił również wynajem biura, jego kompleksowe wyposażenie, zatrudnienie pracowników oraz profesjonalne szkolenia dla nich, a także zakup specjalistycznego oprogramowania. Wszystko to umacnia naszą organizację i daje pozytywny zastrzyk konkretnych pomocy, które napędzają nas do nieustannego rozwoju.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030