Kreatywne Centrum Kultury MUZADEI

Kreatywne Centrum Kultury MUZADEI to kolejny etap rozwoju w obszarze inwestycyjnym stowarzyszenia Muza Dei. Dla zwiększenia potencjału organizacyjnego naszego stowarzyszenia oraz wzrostu konkurencyjności planujemy zakup wysokiej klasy urządzeń niezbędnych do realizacji planów rozwoju w obszarze kulturalnym.

Na potrzeby Kreatywnego Centrum Kultury MUZADEI zakupione zostaną zestawy komputerowe przeznaczone do postprodukcji, zestaw do profesjonalnej realizacji kamerowej, zestaw oświetlenia estradowego i studyjnego wraz z kratą sceniczną, a także zestawy skrzyń transportowych. Będzie to rozbudowa posiadanej już infrastruktury, co zwiększy dostęp i podniesie atrakcyjność oferty kulturalnej naszej organizacji.

Docelowo urządzenia zakupione w ramach projektu Kreatywne Centrum Kultury MUZADEI będą stanowiły część wyposażenia stacjonarnej siedziby stowarzyszenia Muza Dei, w której znajdować się będzie także przestrzeń do realizacji eventów i produkcji telewizyjnych.

Projekt Kreatywne Centrum Kultury MUZADEI przyczyni się także do powstania MuzaDei.tv – specjalnego kanału o tematyce kulturalno-społecznej, który emitowany będzie w internecie.
Kreatywne Centrum Kultury MUZADEI to projekt i jednocześnie nazwa przyszłej siedziby naszej organizacji. Będzie to miejsce spotkania na płaszczyźnie kultury. Niezależnie od wieku, profesji czy zamożności, każdy znajdzie coś dla siebie.


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.