Ekipa Pełna Życia

„Ekipa Pełna Życia” to projekt, promujący rodzinę jako najważniejszą komórkę społeczną. Wartości, które ze sobą niesie, przedstawione są w piosence i teledysku pt. „Rodzina”. Jako organizatorzy chcemy się w tym utworze odnieść do takich wartości jak bezwarunkowa miłość, wsparcie czy wzajemna życzliwość. Piosenka ta przypomina jednocześnie, że rodzina to siła i radość, a doświadczenie jej starszych członków i energia tych młodych wzajemnie się uzupełniają.

„Rodzina” to dynamiczny utwór i atrakcyjny teledysk, który ma również na celu przyciągnąć uwagę młodego słuchacza. Dodatkowym atutem, który może wpłynąć na popularność utworu jest również fakt, że w klipie wystąpi wielu wspaniałych i znanych artystów, wśród nich m.in. Anna Rusowicz, Natalia Kawalec, Agnieszka Nowicka-Cudzich, Dominika Kowalik, Stanisław Karpiel-Bułecka i Darek Malejonek.

Kompozytorem, autorem tekstu i producentem muzycznym przedsięwzięcia jest Mirosław Kowalik – basista zespołu Raz Dwa Trzy.Projekt dofinansowany ze środków Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Demograficznej.