Warsztaty muzyczne artDei

  • 7 maja 2021, godz. 17:00
  • Szczawno-Zdrój
  • Open
Wydarzenie na facebooku

Data: 7-9.05.2021
Miejsce: Teatr Zdrojowy im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie-Zdroju

Warsztaty muzyczne artDei już na wiosnę!

Przed nami kolejna odsłona warsztatów muzycznych, organizowanych przez stowarzyszenie Muza Dei. Warto zaznaczyć, że idea tego wydarzenia sięga warsztatów z zespołem New Life’m, które przed laty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 7-9 maja, w Szczawnie-Zdroju.

Warsztaty muzyczne artDei to odpowiedź na zapotrzebowanie początkujących muzyków, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności. Praca pod okiem profesjonalnych artystów to także doskonała okazja dla tych, którzy z muzyką związani są już nieco dłużej, ale czują potrzebę ciągłego szlifowania i doskonalenia swojego talentu. Warsztaty muzyczne artDei to swego rodzaju kontynuacja warsztatów muzycznych z zespołem New Life’m, który był niemal coroczną tradycją dla fanów zespołu oraz wszystkich tych, którzy w swojej posłudze muzycznej i realizacji pasji, chcieli uczyć się od najlepszych. Co ciekawe – w tym roku wśród prowadzących będą m.in. Joachim Mencel, Robert Cudzich oraz Marcin Pospieszalski, a więc wracamy do źródeł, bo to właśnie ci wspaniali muzycy niemal przez ćwierć wieku tworzyli grupę New Life’m, będącą inspiracją dla wielu twórców sceny chrześcijańskiej i nie tylko.

W cenie 250 zł uczestnicy otrzymają 10 godzin zajęć muzycznych. Do wyboru będą następujące klasy tematyczne: wokal, instrumenty klawiszowe, gitara oraz gitara basowa. Zaproszenie na warsztaty skierowane jest do wszystkich, pragnących muzycznego rozwoju, a całość wydarzenia utrzymana będzie w duchu chrześcijańskim.

Warsztaty artDei odbędą się w Teatrze Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie-Zdroju – urokliwym uzdrowisku, jednym z najstarszych na terenie Dolnego Śląska. Zaś sam Teatr to miejsce, w którym od ponad 30 lat odbywają się Międzynarodowe Festiwale Henryka Wieniawskiego, koncerty Vratislavia Cantans i Filharmonii Sudeckiej oraz recitale uznanych artystów. Za klasycystyczną elewacją kryje się bogato zdobione noerokokowe wnętrze sali teatralnej, które zachwyca swoim pięknem. Możesz się tam znaleźć już terminie 7-9 maja, zapisując się poprzez formularz na stronie: https://eventdei.pl/. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej szczegółów, informacje o pakietach i inne niezbędne informacje znajdują się na dedykowanym warsztatom artDei profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/warsztatymuzyczne

Organizatorem warsztatów jest stowarzyszenie Muza Dei – nowoczesna organizacja pozarządowa, działająca na rzecz promocji polskiej kultury oraz budowania silnych więzi rodzinnych. W oparciu o trzy wyznaczniki – Prawda, Dobro, Piękno – pragnie budować Nową Kulturę, której fundamentem są wartości chrześcijańskie oraz bogata kultura Narodu Polskiego. Muza Dei organizuje wydarzenia artystyczne, warsztaty muzyczne, konferencje oraz spotkania profilaktyczne.

Podziel się