spotyDei – warsztaty z produkcji spotów reklamowych

  • 16 października 2021, godz. 09:30
  • Open

Data: 16.10.2021r.
Miejsce: Biuro Muza Dei
Adres: ul. Zuzanny 24, Sosnowiec

Prowadzący: Grzegorz Juziak

SpotyDei – warsztaty z produkcji spotów reklamowych to szkolenia dla osób, które pragną nauczyć się podstaw pracy operatora kamery i montażysty oraz dla osób, które mają potrzebę realizowania krótkich spotów, promujących działalność ich organizacji. Jeśli działasz społecznie, pracujesz w organizacjach, które reklamują się w mediach, uczestniczysz w ciekawych wydarzeniach i chciałbyś podzielić się nimi ze światem, jeśli masz pragnienie uwiecznienia cudownych chwil ze swojego życia rodzinnego – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Pracujemy na programie Da Vinci Resolve wersja 17

Warsztaty prowadzi Grzegorz Juziak – filmowiec, operator kamey, montażysta. Od wielu lat zajmuje się zawodowo realizacją różnych form filmowych: dokument, reportaż, produkcje muzyczne oraz reklamowe. Trener z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów i szkoleń dla młodzieży i osób dorosłych. Pracuje także jako realizator dźwięku w Radio Jasna Góra. Prywatnie mąż i ojciec.

Szkolenia odbywają się w Sosnowcu, w biurowcu przy ulicy Zuzanny 24. Istnieje także możliwość dojazdu do siedziby Państwa firmy – szczegóły ustalamy indywidualnie.


Działanie sfinansowano ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 Narodowego Instytutu Wolności.

Podziel się