promoDei – warsztaty PR Nowej Kultury

  • 9 października 2021, godz. 09:30
  • Open

Data: 09.10.2021r.
Miejsce: Biuro Muza Dei
Adres: ul. Zuzanny 24, Sosnowiec

Prowadzący: Milena Sławińska | Andrzej Sobczyk

Chcesz się przebić w Internecie ze swoimi inicjatywami? Brakuje Ci inspiracji, jak robić to lepiej i skuteczniej? Zależy Ci na lepszych występach publicznych przed kamerą? Warsztaty promoDei są właśnie dla Ciebie!

Warsztaty PR Nowej Kultury  to spotkania, na których dowiesz się jak promować wydarzenia w Internecie, jak budować wizerunek organizacji oraz jak występować przed kamerą. To zajęcia, w których poznaną wiedzę od razu stosujemy w praktyce. Uczestnicy mają możliwość dobrowolnego udziału w profesjonalnym wywiadzie reporterskim i pod okiem fachowca mogą rozwinąć swoje mocne strony – a także umocnić te słabsze – w wystąpieniach publicznych.

Zajęcia prowadzi Andrzej Sobczyk – producent filmowy, przedsiębiorca i szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem. Współtwórca Akademii właściwy Tor. oraz Milena Sławińska – dziennikarka telewizji Polsat, z wieloletnim doświadczeniem, szczególnie kojarzona z programem Polsatu z cyklem „Interwencje”. 

Te 8 godzin to dawka praktycznej wiedzy i umiejętności, po której będzie Ci znacznie łatwiej promować swoje wydarzenia w Internecie, a stres powodowany pracą z kamerą odejdzie w zapomnienie…

Zapraszamy! 


Działanie sfinansowano ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 Narodowego Instytutu Wolności.

Podziel się