Ludzie z Pasją – Mateusz Otremba Mate.O

  • 31 grudnia 2020, godz. 17:00
  • Sosnowiec
  • Open
Wydarzenie na facebooku

Data: 30.12.2020, godz. 19:15
Online – Facebook Muza Dei

“Ludzie z pasją” to cykl spotkań z wyjątkowymi osobowościami świata kultury, biznesu, sportu, mediów, polityki, Kościoła czy też ogólnej działalności społecznej. Spotkania mają na celu zachęcić i zainspirować ludzi do szukania swojej pasji i realizowania jej w codziennym życiu. Jest to szansa, by porwać przede wszystkim młodego człowieka do pięknego i twórczego życia. Swoją pasją podczas najbliższych spotkań podzieli się słynny wokalista Mate.O oraz Monika Florek-Mostowska.

Spotkania te wpisują się w jeden z projektów stowarzyszenia Muza Dei pt. “Droga ku zbudowaniu kapitału żelaznego” i ma na celu promocję kultury i ludzi szeroko z nią związanych. Ich przesłanie i opowieść o poszukiwaniu pasji i dążeniu do celu może być również inspirujące dla młodych ludzi, często poszukujących sensu w życiu. W tym kontekście można powiedzieć, że spotkania te mają także charakter profilaktyczny.

Pierwsi goście w ramach cyklu „Ludzie z pasją” to Mateusz Otremba oraz Monika Florek-Mostowska. Mate.O to słynny polski wokalista, a także kompozytor, autor tekstów, gitarzysta i fotograf. Zaś Monika Florek-Mostowska jest publicystką i teologiem. Transmisja spotkań „Ludzi z pasją” obecnie odbywa się przez media społecznościowe na kanałach Muza Dei, które generują zasięgi ok. 100 000 odbiorców.

Podziel się